Wholesale SP6 update 133 is beschikbaar.
Er zijn diverse verbeteringen en uitbreidingen in deze update opgenomen. Dit mede naar aanleiding van de door jullie ingevoerde ideas. Hieronder een selectie:
-Nieuwe module: Prijsbijstellingen inkoop
Er is een nieuwe module “Prijsbijstellingen inkoop” ontwikkeld waarmee aan inkooporderregels prijsbijstellingen kunnen worden gekoppeld.
– Zoeken op omschrijving grootboekrekening
Het was al mogelijk om een grootboekrekening te zoeken op basis van het nummer en de zoeknaam, maar vanaf deze update is het ook mogelijk om te zoeken op basis van het veld omschrijving.
– Verkooporders: Inkopen componenten samengesteld product
Als er één of meerdere samengestelde producten zijn opgenomen in een verkooporder, is het vanaf deze update mogelijk om voor één of meerdere componenten van de samengestelde producten een verkoop-inkoopkoppeling aan te maken zodat er specifiek voor deze verkooporder wordt ingekocht.
– Componenten assemblageopdracht inkopen
Na het invoeren van een assemblageopdracht, is het mogelijk om de benodigde componenten in te kopen vanuit de assemblageopdracht.
– Telebankieren: Afstemmen online betalingen
We hebben een website waarop klanten bestellingen kunnen plaatsen en deze direct kunnen afrekenen. De order wordt met de REST API in Wholesale geplaatst en logistiek afgehandeld, inclusief de facturatie.
Omdat bij de betaling alleen de orderreferentie is opgegeven en niet het factuurnummer, kan in telebankieren geen afstemming tussen de factuur en de betaling gemaakt worden. Om deze reden wordt er bij het automatisch matchen nu ook gezocht op basis van de reference (het nummer van de web order) en de payment cluster key om een match te maken.
– Proef- en saldibalans: Export naar Excel
Het is mogelijk om de Proef- en saldibalans naar Excel af te drukken.
– Producten in bulk verwijderen
Als in een administratie producten aanwezig zijn waarop nog geen mutaties hebben plaatsgevonden (zoals voorraad boeken, verkooporders etc.), is het vanaf nu mogelijk om deze producten te verwijderen middels een import: IMP00185 Verwijder producten.
– En nog veel meer!
Bekijk hier het complete document
Ben je voornemens om te gaan updaten naar deze versie? Laat het ons weten! We begeleiden je graag hiermee.
Ideas portaal Wholesale
Heb je een mooi idee ter verbetering van Wholesale? Leg dit vast als een idee op het Ideas Portaal! Je kunt ook je stem uitbrengen op door anderen ingebrachte ideeën, om daarmee het nut en de wenselijkheid voor jou als gebruiker aan te geven. Vanuit het Wholesale logo links bovenin je software pakket kom je rechtstreeks in het Ideas Portaal terecht.
Dien hier je ideeën in voor Wholesale ERP: https://ideas.wholesale.kerridgecs.nl/.